בקש הצעת מחיר בקליק מעורך דין תעבורה

עורך דין תעבורה בקליק

ברוכים הבאים לאתר עורך דין תעבורה בקליק. כאן ניתן לקבל ייעוץ מקצועי והצעות מחיר מעורכי דין לתעבורה מומלצים מכל חלקי הארץ.

אספנו עבורכם את עורכי הדין הטובים ביותר באזור מגוריכם על מנת שתוכלו בקלות ובמהירות לבצע השוואת מחירים יעילה, לחסוך זמן וכסף. השאירו את פרטיכם כאן באתר ועורכי דין לתעבורה יחזרו אליכם בהקדם האפשרי.

כל מה שרצית לדעת על איך לבחור עורך דין תעבורה

אף אחד מאתנו לא רוצה להצטרך לשירותיו של עורך דין תעבורה, אמת, עם זאת- החיים המערבים את הנהיגה אינם חיים שקטים לרב ובחיי כמעט כל נהג, קורה לא אחת מקרה המצריך ייצוג של עורכי דין לענייני תעבורה בבית המשפט. עורך דין מומחה תעבורה המייצג אתכם יכול להיות ההבדל בין שלילה לרישיון חזרה בכיס הארנק שלכם ללא בעיות, בין קנס גדול לקטן ואפילו בין שהיה בכלא או חופש מוחלט. אחרי הכל, עורך דין המומחה בחוקי התעבורה הוא שמייצג אתכם בפני בית המשפט ומומחיותו וניסיונו בחוק התעבורה עושה את ההבדלים הללו. אבל איך מוצאים אותו, את אותו עורך דין שאתם זקוקים לו ברגע האמת? איך מוצאים בעל מקצוע איכותי, אמין ושיענה על הצרכים שלכם במדויק? המדריך המלא לפניכם.

 

שלב א' – פסיקה דומה

הדרך הטובה והאיכותית ביותר למצוא עו"ד תעבורה, דומה לדרך המומלצת למצוא כל סוג של עו"ד או יעוץ משפטי- חיפוש מהסוף. במקרה של עורכי דין בכלל, ובעיקר במקרה של יועץ לענייני תעבורה, הדבר החשוב לנו ביותר, בסופו של יום, הנה התוצאה. לכן, הגיוני ללכת ולחפש עורכי דין ע"פ פסקי הדין אותם הם מצליחים להשיג עבור המיוצגים שלהם. חפשו פסקי דין משביעי רצון במקרים של תיקים הדומים לזה שלכם וקבצו לכם רשימה של עורכי דין תעבורה מומלצים בעלי הישגים, מהם תוכלו לצמצם עבורכם את המועמדים לייצג אתכם. חיפוש פסקי הדין אינו עניין מסובך כשלעצמו, אך מדובר על השקעה לא קטנה של זמן ומרץ. כל עורך דין תאונות דרכים אולם מומחה בכל הקשור אל חוקי התעבורה: ממקרים קשים של נהיגה בשכרות ומהירות מופרזת, ועד קנסות על אי ציות לתמרורים, קנס על נהיגה ללא חגורת בטיחות או קנס על דיבור בסלולרי בזמן נהיגה- אך הסיכויים שלכם להצלחה גדלים משמעותית אם אתם פונים דווקא אל המומחה בתת תחום הספציפי שאתם מעוניינים בו.

 

שלב ב' – חקר המועמדים

בשלב הראשון, חיפשתם בעיקר שמות של מצליחנים ע"פ פסקי דין. עכשיו, עליכם לצמצם את הרשימה לאחד שאתם מעוניינים בייצוגו ע"י בירור מעמיק יותר. קודם בצעו סינונים פשוטים: מרחק פיזי של משרד עורכי דין מומחים לדיני תעבורה הנו שיקול בדיוק כמו כמה עולה עורך דין תעבורה שחשבתם להעסיק, גם פרמטרים נוספים כגון מידת פניות וגודל החברה יכולים להיות רלוונטיים בשבילכם. עבור כל עורך דין תעבורה מחיר שונה המושפע מוותק, ניסיון בתחום ופרמטרים נוספים. הצעות מחיר לייצוג שלכם אפשר להשיג לעתים קרובות דרך הטלפון או בפגישות קצרות עם המועמדים. חשוב כבר בשלב הזה שתבינו מה שיותר פרטים על המצב בו אתם שרויים, כך תוכלו להיות ספציפיים בדרישות ובירורים שלכם.

לדוגמא: האם הצליח עו"ד זה להתגבר על פסילת רישיון נהיגה ע"י החזרת רישיון נהיגה לאחר פסילה או עברת תנועה- אם כן, האם היה מדובר על פסילה מנהלית או לא ועוד. לא אומר הדבר שעליכם להיהפך לעורכי דין לעת מצוא, אך נסו בכל זאת לברר כל מה שאתם יכולים על המצב הספציפי בו אתם שרויים דרך פורום דיני תעבורה של מדריך דיני תעבורה או אתרי שאלות ותשובות בנושאי תעבורה המציע גם טיפים עבורכם. היכולת להבין את המקרה שלכם לפני ולפנים תעזור לכם להיות שותפים מלאים בהתנהלות מול המשפט ולא רק צופים פאסיביים.


שלב ג' – העמקה בפגישה אישית

בעיקר כאשר מדובר על עברות תעבורה חמורות כגון נהיגה בשכרות, עברות מהירות, נהיגה בזמן שלילה וכו', (וע"פ כמה וכמה עבירות בעלות תוצאות חמורות כגון נהיגה מעל המותר במהירות מופרזת המובילה אל תאונות דרכים) כדאי מאד שהאדם שייצג אתכם יהיה אדם שאתם סומכים עליו. את היכולת לסמוך תוכלו למצוא רק בפגישה אישית פנים מול פנים. כך, גם כאשר אתם עומדים בפני אישומים של תאונת דרכים נהיגה רשלנית, מהירות מופרזת או אלכוהול ונהיגה לא יהיה לכם ספק כי אתם אכן מיוצגים היטב. עו"ד דין טוב יבחן את כל הזויות וינסה להוריד את חומרת המעשה שלכם, אך עו"ד שיפתח מולכם יחסי אמון יעשה את כל זה ועוד קצת מעבר. משפט תעבורה יכול לעתים להיות מורכב וארוך טווח, סבלנות והדרכה ראויה גם במקרה של דחיית משפט תעבורה חוזרת ונשנית- יכולים לעשות עבורכם את ההבדל בין הצלחה לכישלון. סבלנות זו של עו"ד היא גורם להצלחה לא פחות מהשכלתו וניסיונו.


שלב ד' – הגדרת ציפיות

אולי השלב החשוב ביותר בעת החיפוש שלכם, הוא הגדרת הציפיות שלכם מהייצוג ומתוצאות המשפט. לשם כך תוכלו להיעזר במקורות בהם אפשר למצוא שאלות ותשובות דיני תעבורה בתוך מדריך תעבורה ברשת או בספרים עוד לפני שתגשו אל עו"ד מקצועי לדיני תעבורה, אך וודאי שעליכם להתייעץ גם איתו ישירות. בין אם מדובר על ביטול נקודות על עברות תנועה על עבירות תעבורה בינוניות ונמוכות או מקרים רציניים יותר של נסיעה ברמזור אדום, תאונת דרכים גרימת נכות או הריגה כתוצאה מתאונת דרכים חלילה- עליכם להבין את העומד בפניכם, את אפשרויות הפעולה שלכם ואת התוצאות הרצויות לכם במשפט. לעו"ד יש שלל שיטות להתמודד עם כתב אישום בתעבורה כדי לנסות ולהביא אתכם אל תוצאת המשפט הרצויה. הוא יכול לדרוש עריכת חווות דעת מומחה בבתי משפט, להטיל דופי בבדיקות כגון בדיקת ינשוף או בציוד בו נערכה בדיקת שכרות ועוד- אך עם זאת ייתכן כי יצליח רק להקטין את העונש ולא לבטלו כליל ולכך עליכם להיות ערוכים מראש.


דיני תעבורה נהג חדש

דיני תעבורה נהג חדש וותיק הוא נושא מורכב ומסועף. אולם מבחינה חוקית כמעט כל עו"ד יכול לייצג אתכם מול רשויות המשפט, אין כלל ספק כי כאשר מדובר על תעבורה, עליכם לבחור מקצוען בתחום. חוקי תעבורה חדשים ומתעדכנים וגם ניסיון של התמודדות מול אישומים ופסקי דין- מקטינים את הסיכוי של עו"ד מתחומים אחרים לעשות עבודה טובה ולייצג אתכם על הצד הטוב ביותר. אפשר ורצוי להתעמק ולהתמקצע עוד ולמצוא בעל מקצוע בעל התמחויות ספציפיות כגון עורך דין תאונת אופנוע, מומחה במקרים חמורים של החוק או כזה העוסק בהחזרה של נקודות תעבורה, ביטול זימון לנהיגה מונעת והתמודדות עם קנסות תעבורה קלים- כדי להגדיל עוד יותר את סיכויי ההצלחה שלכם בבית המשפט. ניסיון עבר דומה למקרה שלכם יכול לעודד הצלחה.


10 טיפים עורך דין תעבורה

רובנו אזרחים שומרי חוק, משלמי מיסים ובכללי אנשים עם מצפון ומוסר אך בכל הנוגע לעבירות תנועה, כל אחד יכול להיות שיעבור על החוק בין אם זה בטעות או בכוונה, הכל יכול לקרות! אז נסכים שבמקרה של עברות תנועה צריך ייצוג של עורך דין מומחה לדיני תעבורה אז אנחנו ריכזנו בשבילכם 10 טיפים שיעזרו לכם לבחור עורך דין מומחה שיהיה שם בשבילכם בעת צרה!


1. הסמכה – עורכי דין צריכים להיות רשומים בלשכה לעורכי דין לכן בתחילת הבירור על העורך דין בדקו שהוא רשום במאגר של הלשכה (מספר טלפון ראשי (ארצי): 606 – 500 – 599 – 1). אחרי שביררתם שרישיונו של עורך הדין בתוקף יש פה פן נוסף לברר – ההתמחות!


2. מומחיות – בהקשר של המאמר שלנו אנחנו צריכים עורך דין המומחה בדיני תעבורה. בד"כ עורכי דין יזדהו כמומחים בתחום זה אך חשוב שתבררו שבאמת הם מתמחים בדיני תעבורה ושיש להם ניסיון בתחום. בד"כ תוכלו לגלות זאת ע"י המלצות מלקוחות קודמים או קיימים (טיפ 3) או בשאלות בפגישת הייעוץ שתקבעו עם העורך דין.


3. המלצות – המלצות ניתן לקבל ע"י משפחה, מכרים, לקוחות לשעבר, לקוחות קיימים ועוד. המלצות ממקורות אמינים ולא משוחדים יכולות לתת לכם קודם כל הרגשה טובה לגבי הבחירה שלכם ושנית יכולים לתת לכם המון מידע שלא בהכרח תקבלו מהעורך דין, כמו למשל: עד כמה הוא מקצועי? עד כמה הוא היה זמין לצורכי הלקוח? האם יחסי האנוש שלו טובים? וכו'.


4. אמינות ודיסקרטיות – אמינות ודיסקרטיות הם אולי הדבר הראשון שצריך לרצות בעורך דין. עורך דין יקבל גישה לכל המסמכים שלכם, לסיפור האישי שלכם, לפרטים אינטימיים על החיים שלכם ועוד ולכן צריך לבחור בחוכמה עורך דין שהינו אמין, שאפשר לסמוך עליו ושישמור על סודיות מוחלטת. אמינות ודיסקרטיות אפשר בד"כ לאמוד ע"י קבלת המלצות מלקוחות לשעבר או לקוחות קיימים. בנוסף אם אתם עדיין לא בטוחים בדקו האם הוא מציע פוליסת ביטוח מקצועית למקרה ויתגלה שהוא או הצוות התרשלו בעבודתם ותוכלו לקבל כיסוי לכל נזק שייגרם לכם וגם חתמו על חוזה ושימו דגש על הסודיות.


5. מקצועיות וזמינות - מקצועיות: עמידה בזמנים, יחס לעמיתים, יחס בבית המשפט, קביעת פגישות מסודרות, סדר במסמכים, סדר בתשלומים והוצאת קבלות\חשבוניות ללקוח, משרד מסודר ומאורגן, אחריות לעדכון הלקוח בהליכים המשפטיים שמתבצעים נגדו – כל אלה נכנסים בהגדרת מקצועיות, איך תוכלו לאמוד אותם? שני דרכים, בהתרשמות בפגישת הייעוץ ומהמלצות (טיפ 3).

זמינות: עורך דין צריך להיות זמין אליכם ולכל השאלות שלכם. כשאתם נמצאים באמצע הליך משפטי ארוך אתם תרצו עורך דין שיהיה זמין בין אם זה בטלפון או במייל או בפגישות שתוכלו להרגיש את היחס האישי ואת הביטחון שמטפלים בכם. בנוסף, במהלך הליכים מכל סוג יתעוררו אצלכם שאלות שיצטרכו מענה בהקדם ולא בעוד שבוע או חודש או אפילו כמה ימים, עורך דין צריך להיות זמין בשבילכם במשך כל ההליך המשפטי עד לתומו. איך תדעו שהוא יהיה זמין? המלצות מלקוחות והתרשמות האם הוא עמוס ייתר על המידה.


6.חיבור אישי וכימיה – לא צריך להוציא את העורך דין לדייט כן? אבל חיבור אישי וכימיה בסיסית זה חשוב בבחירת עורך דין. עורך דין הולך לשבת אתכם המון זמן בפגישות ארוכות ובבית המשפט, הוא הולך להיחשף לפרטים אינטימיים על חייכם וכמובן על התיק המשפטי והעבר הפלילי שלכם (אם יש לכם), ולכן אתם צריכים עורך דין שתרגישו בנוח אתו, שיבין אתכם ויבין את העמדה שלכם ושתרגישו שתוכלו להיפתח בפניו ובאמת שתרגישו אכפתיות מכיוונו.


7. הסכם לקוח-עורך דין – ההתקשרות בינכם לבין העורך דין צריכה להיות חתומה בשני מסמכים: ייפוי כוח והסכם שכר טרחה.

ייפוי כוח – ייפוי כוח נותן לעורך דין את הרשות לטפל בכל התהליכים המשפטיים שלכם. יש שני סוגים: רגיל ובלתי חוזר. בייפוי כוח רגיל משתמשים במצב של טיפול בעניין מסוים, כמו הגשת תביעה, או מעניק לו רשות לייצג אתכם בעניינים ובמשפטים שונים. בייפוי כוח בלתי חוזר בד"כ משתמשים בעסקות מקרקעין. ייפוי כוח בלתי חוזר הוא ייפוי כוח שניתן לטובת הצד שלישי בעסקה ביחד לנכס המדובר ונועד להבטחת זכויותיו של הצד שלישי. ד"א את ייפוי הכוח הבלתי חוזר ניתן לבטל רק בצו בית משפט אפילו במקרה של פטירת הלקוח!.

הסכם שכר טרחה – שכר טרחה צריך להיות מסוכם מראש לכן ערכו הסכם ושימו את כל הקלפים על השולחן.
בשני ההסכמים קבלו עותקים בכתב, חתמו בכתב וקראו עד האותיות הקטנות את כל המסמכים כדי למנוע הפתעות!


8. השוואת שכרי טרחה – כיום שוק עורכי הדין מוצף ויש המון עורכי דין מעולים שיענו על כל הדרישות שמנינו ולכן יש לכם את הפריבילגיה לא להתפשר וללכת לחפש את העורך דין המשתלם ביותר. עורך דין הוא לא רק לתיק הנוכחי אלא הוא מספר חשוב בפלאפון שלכם לכל עת וצורך! ולכן עדיף שתבחרו עורך דין שתרגישו בנוח לשלם לו סכום שאתם מרגישים בנוח להוציא מהארנק ושלא תהססו בפעם הבאה שתצטרכו אותו. בנוסף הליכים משפטיים בד"כ לוקחים זמן ולכן ההוצאות מצטברות – עדיף שהן יהיו כמה שיותר חסכוניות!

9. משרד עורכי דין או עצמאי? – יש יתרונות וחסרונות לכל בחירה:

משרד:

יתרונות: עורך הדין שלכם יוכל להתייעץ עם עמיתים בקלות, אם עורך הדין שלכם בחופשת מחלה או מילואים יש ממלא מקום (תקף גם אם אתם לא מרוצים מהתנהלות העורך דין) ויש יותר מגוון של עורכי דין לבחור מהם באותם תנאים.
חסרונות: בד"כ יותר יקר מעצמאי, תצרכו להיות עם דופק מי בדיוק מטפל בתיק שלכם, קשה לברר על כל הצוות בדיוק האם הוא מוסמך עם ניסיון וסביר להניח שהתיק שלכם יהיה חשוף לפעמים ליותר מעורך דין אחד (שזה לא בהכרח רע).

עצמאי:

יתרונות: בד"כ יותר יחס אישי, יותר זול ממשרד בד"כ (תלוי בעורך דין) ויותר נפוץ למצוא עצמאי מאשר משרד.
חסרונות: פחות עמיתים להתייעץ איתם או לא זמינים במידית כמו במשרד, אם העורך דין חולה או במילואים אין מי שיחליף אותו ואם אתם לא מרוצים מההתנהלות שלו חיפוש עורך דין חדש יתחיל מחדש.


10. טיפ לעורך דין במקרה של ניצחון – עורך דין זה לא מלצרית במסעדה, אין תעריף טיפ מוגדר ואתם יכולים להסתלק מהמסעדה בלי להשאיר טיפ (למרות שזה לא מוסרי) – פה רצוי לסכם את הטיפ מראש ולהטביע אותו כסעיף בחוזה! התנו את קבלת הטיפ במקרה של ניצחון בתיק – גם ייתן לעורך דין מוטיבציה לנצח וגם תסלקו כל תחושת אי נעימות שעלולה להיווצר בגלל זה.

עדכונים אחרונים